Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin
PRZYJĘCIA WESELNE już od 210 zł/os.
PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE już od 69 zł/os.
WYPRAWA PO PIRAMIDZIE już od 52 zł/os. z obiadem

PAKIETY POBYTOWE

POBYT WYPOCZYNKOWO ZDROWOTNY Z BIOENERGOTERAPEUTĄ I NATUROPATĄ TADEUSZEM CEGLIŃSKIM PROMOCJA 4-16 dni, od 245 zł /os./noc

WARUNKI REZERWACJI:

 • Rezerwacja możliwa na minimum 3 noclegi.
 • Promocja ograniczona czasowo i ilościowo.
 • Brak możliwości anulacji lub zmiany terminu rezerwacji.

Pobyt Wypoczynkowo Zdrowotny w Piramidzie Zdrowia i Urody z bioenergoterapeutą, naturopatą mgr. Tadeuszem Ceglińskim dostarczy Państwu wyjątkowej dawki energii, co pozwoli na wzmocnienie organizmu, odnowę sił życiowych i powrót do zdrowia.

Uzdrowicielskie zdolności i osiągnięcia Tadeusza Ceglińskiego były wielokrotnie poddawane różnego rodzaju analizom, badaniom i eksperymentom na uniwersytetach polskich oraz niemieckich, i za każdym razem były potwierdzone przez autorytety naukowe.

Jest wiele dowodów na to, że dotyk Tadeusza Ceglińskiego pozytywnie oddziałuje na osoby chore, pomaga i nigdy nie zaszkodził, a najlepszym dowodem są ludzie, którym pomógł nawet  w sytuacjach beznadziejnych.


PAKIET ZAWIERA:

 • Noclegi w klimatyzowanym pokoju
 • Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
 • Codzienne obiadokolacje a`la carte  w restauracji Kleopatra - specjalne menu przygotowane przez Szefa Kuchni
   

SPECJALNIE W PAKIECIE:

 • Codzienny wstęp do komnaty energetyczno-relaksacyjnej Piramidion w wyznaczonych godzinach
 • Wstęp do komnaty energetyczno -relaksacyjnej Podziemie Ozyrysa w wyznaczonych godzinach 
 • Terapie osobiste z Tadeuszem Ceglińskim w promocyjnej cenie 

 • Basen z hydromasażami i masażem strumieniowym
 • Studio fitness
 • 10 % rabatu na usługi SPA & WELLNESS zamawiane podczas pobytu
 • Bezpłatny dostęp do internetu w pokoju
 • Bezpłatny dostęp do kawiarenki internetowej w lobby (24h)

 


PIRAMIDION:

Piramidion to przeszklony szczyt Piramidy, który idealnie wpasowuje się w miejsce brakującego wierzchołka piramidy Cheopsa w Gizie. Z Piramidionu rozciąga się widok zarówno na okolicę, jak i na niebo, gwiazdy i słońce. To miejsce w Piramidzie zwane jest również barką Słońca. Energia skumulowana w Piramidionie bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, ma korzystny wpływ na pobudzanie naturalnych procesów komórkowych, oddziałuje w kierunku polepszenia słabiej funkcjonujących układów organizmu. W Piramidionie korzysta się z terapii relaksacyjno – energetyzujących, a to sprawia, że zachowując ciszę, zamykając oczy, nie krzyżując nóg ani rąk, pozwalamy pozytywnej energii na relaksację oraz odbudowę organizmu i napełnienie go siłami witalnymi – czyli ładujemy życiodajne akumulatory.

  

PODZIEMIE OZYRYSA:

Podziemie Ozyrysa to komnata energetyczna, usytuowana najbliżej tyskiego czakramu, który emanuje dobroczynną energią wydobywającą się z ziemi. Energia Piramidy w tym pomieszczeniu bardzo silnie oddziałuje na organizm ludzki. Osoby korzystające z terapii w Podziemiu Ozyrysa często czują głęboki stan rozluźnienia i relaksacji, który osiągają zachowując ciszę, zamykając oczy nie krzyżując nóg ani rąk. To pomieszczenie pomyślane jest tak, by można było wsłuchać się w siebie, pomedytować i odpocząć. Energia czakramu oraz energia podziemia Piramidy bezpośrednio wpływają na samopoczucie, zdrowie i siły witalne, pomagają szybszemu odzyskaniu równowagi psychofizycznej. Podziemie Ozyrysa przedstawia wyobrażenia o komnatach egipskich piramid w czasach ich świetności, znajdują się tu bowiem freski złocone 24-karatowym złotem oraz liczne figurki i hieroglify.

 

 

          Obecność szczególnie pozytywnej energii w Piramidzie w Tychach potwierdziły  obserwacje, efekty jej oddziaływania, a także badania przeprowadzone przez dr. Stanisława Sagatowskiego biegłego sądowego z zakresu radiestezji. 

Według dr. Stanisława Sagatowskiego, niezwykle interesująco przedstawiają się właściwości radiestezyjne mikroenergii generowanej przez Piramidę na zewnątrz i wewnątrz obiektu. Zwraca on uwagę przede wszystkim na Podziemie Ozyrysa z uwagi na usytuowanie komnaty najbliżej tyskiego czakramu. W miejscu tym zbiega się wiązka trzech najbardziej korzystnych energii, które posiadają ogromny wpływ na funkcjonowanie energetycznej struktury ludzkiego organizmu i tym samym mogą przywracać jego prawidłowe funkcjonowanie.       

Dr Sagatowski podkreśla również, że człowiek jest stale narażony na szkodliwe promieniowanie emitowane przez uskoki tektoniczne, żyły wodne, puste przestrzenie podziemne oraz urządzenia funkcjonujące z wykorzystaniem prądów wysokiej częstotliwości, takie jak kuchenki mikrofalowe, telefony komórkowe, elektryczne linie przesyłowe, niektóre lodówki itp.

Zdaniem  dr. Stanisława Sagatowskiego energia występująca w Tyskiej Piramidzie, a zwłaszcza w Podziemiu Ozyrysa, jest w stanie zneutralizować szkodliwe promieniowanie jakiemu człowiek został poddany i nasycić go pozytywną energią. 

Położenie Piramidy na skraju jeziora Paprocańskiego i Puszczy Pszczyńskiej, gdzie panuje wspaniały mikroklimat starodrzewia i kwitnących paproci, pozwala na dodatkową relaksację, odpoczynek i odprężenie.

 

CENNIK TERAPII OSOBISTYCH NA POBYCIE WYPOCZYNKOWO ZDROWOTNYM
Z TADEUSZEM CEGLIŃSKIM 

ważny od 01.09.2017

od 3 do 4 noclegów od 5 do 7 noclegów od 8 noclegów
     
1 x 250 zł = 250 zł    1 x 220 zł = 220  zł   1 x 200 zł = 200 zł
3 x 200 zł = 600 zł    3 x 190 zł = 570  zł   3 x 180 zł = 540 zł
     5 x 180 zł = 900  zł   5 x 170 zł = 850 zł
     7 x 170 zł = 1190 zł      7 x 160 zł = 1120 zł 
    10 x 150 zł = 1500 zł       

PROMOCJA !!!
 
Terapie intensywne w promocyjnej cenie 100 zł każda, niezależnie od dni pobytu.Terapia intensywna jest to dodatkowa terapia osobista podczas jednej sesji, która odbywa się po około 20 minutach od pierwszej terapii.

 
 

 

Dłuższe przebywanie w Piramidzie wyzwala w organizmie wewnętrzne siły samoleczące i sprawia, że nasz system odpornościowy łatwiej radzi sobie ze wszystkimi zagrożeniami, przez co następuje szybszy powrót do zdrowia. Regeneracja organizmu zachodzi podczas snu, relaksacji a nawet podczas samego przebywania w Piramidzie, w której znajdują się dwa wyjątkowe miejsca niespotykane na świecie: "Piramidion i Podziemie Ozyrysa".


Energia skumulowana w Piramidonie (1/3 wysokości Piramidy) bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, ma korzystny wpływ na pobudzenie naturalnych procesów komórkowych, oddziałuje w kierunku polepszenia słabiej funkcjonujących układów organizmu.

Geoenergia w Podziemiu Ozyrysa (komnata  energetyczna, która posadowiona jest bezpośrednio na Tyskim czakramie) bardzo silnie oddziałuje na organizm ludzki. Osoby korzystające z terapii w tym wyjątkowym miejscu często czują głęboki stan rozluźnienia i relaksacji, który osiągają zachowując ciszę, zamykając oczy i mając stały kontakt stóp z podłogą, nie krzyżując nóg ani rąk. To pomieszczenie pomyślane jest tak, by można było wsłuchać się w siebie, pomedytować i odpocząć. Energia czakramu, koloroterapia i aromaterapia bezpośrednio wpływają na samopoczucie, zdrowie i siły witalne, pomagają szybszemu odzyskaniu równowagi psychofizycznej.


 

Informujemy, że Pobyt  Wypoczynkowo Zdrowotny nie zastępuje leczenia i opieki medycznej.

PRZED DOKONANIEM REZERWACJI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI TERAPII Z  BIOENERGOTERAPEUTĄ TADEUSZEM CEGLIŃSKIM.


Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 11.00.

Pakiet pobytowy przeznaczony dla osób nie wymagających opieki medycznej.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt: +48 515 488 239,
e-mail: pobyty@hotelpiramida.pl

 

Zapraszamy serdecznie na Pobyt Wypoczynkowo Zdrowotny !

TERMINY POBYTÓW WYPOCZYNKOWO ZDROWOTNYCH Z TADEUSZEM CEGLIŃSKIM
W PIRAMIDZIE ZDROWIA I URODY W TYCHACH

 

Sierpień        od piątku 10.08.2018 do 27.08.2018

Wrzesień      od piątku 07.09.2018 do 24.09.2018

Październik   od piątku 05.10.2018 do 22.10.2018

Listopad        od piątku 02.11.2018 do 19.11.2018

Grudzień       od piątku 30.11.2018 do 17.12.2018